Ben je geïnspireerd door Data en Technologie? Ben je ondernemend en wil je graag mee bouwen in een scale-up? En ben je oplossend gericht, breng je inspiratie en neem je graag een leidende rol? Dan ben je de topper die wij zoeken om mee te bouwen aan ons groeiend bedrijf.

Wij zijn Metaverses. Een scale-up met een passie voor data. We zijn gestart met data conversies en bereiden onze propositie nu verder uit. We hebben een mooie klanten kring in de financiële en zorg sector. Ons team bestaat uit enthousiaste en energieke collega’s die continue op zoek zijn naar verdere innovatie en optimalisatie van onze dienstverlening. Kwaliteit en veiligheid van data is key en dus zijn we ISO/IEC 27001 en NEN 7510 gecertificeerd.

Als Lead Data Engineer werk je samen met collega’s en onze partners aan het optimaliseren en ontwikkelen van onze proposities. We stimuleren ondernemerschap en steunen goede ideeën en geven je daarin alle ruimte. Je draagt zorg voor een optimale dienstverlening aan onze klanten door het leveren van resultaat met een hoog kwaliteitsniveau, met begrip van de doelstellingen van onze klanten en met een griffel. 

De Lead Data Engineer draagt bij aan commerciële –  en propositie ontwikkeling. Je neemt de leiding in de uitvoering van onze opdrachten en stuurt hierin onze (junior) consultants aan. 

We bieden je de mogelijkheid om mee te bouwen aan onze onderneming, ruimte voor innovatie en ontwikkeling. Onze medewerkers zijn gedreven – en sociale mensen. Mensen die interesse hebben in elkaar. Ons clubhuis zit in Zoetermeer in de Dutch Innovation Factory (DIF). 

Wat zijn je primaire verantwoordelijkheden als Lead Data Engineer?

 • Aansturing van het Metaverses team op een opdracht;
 • Primair aanspreekpunt voor onze klant;
 • Meewerkend voorman bij dataconversies, data-analyse en datatransformaties;
 • Stakeholder management;
 • Propositie ontwikkeling;
 • Coaching van je collega’s;
 • Faciliteren van Workshops;
 • Product innovatie;
 • Marktontwikkeling;
 • Customer Engagement;

Profiel

 • Team player en ondernemer;
 • Energiek;
 • Oplossend en resultaat gericht;
 • Hoge snapsnelheid;
 • Hoge graad van autonomie en zelf startend;
 • Met succes een Technische HBO + / WO-opleiding afgerond op het gebied van computer- of data science;
 • Meer jaren ervaring met data projecten
 • Affiniteit met technologie, (technologische innovatie en in het oog houden van ontwikkelingen);
 • Vind het leuk om (IT) problemen op te lossen, met hoge sociale vaardigheden;
 • Positieve proactieve houding ten aanzien van leiding nemen;
 • Vloeiend spreken en schrijven in het Nederlands en Engels.

Optionele eisen

 • Commerciële ervaring en vaardigheden;
 • Ervaring met (IT) systemen in de financiële dienstverlening;
 • Ervaring met (IT) systemen in de zorg;
 • Ervaring met MS SQL en SSIS;
 • Ervaring met dataconversies;
 • Ervaring met Data Quality;
 • Ervaring met Solvency II, GDPR, ISO 270001 en NEN 7510;
 • Kennis van financiële concepten en producten;
 • Kennis en ervaring binnen de zorg sector.